Predaj rastlín

V Agapé zbierame najkrajšie rastliny z celej Európy. Medzi našich dodávateľov patria hlavne Nemecko, Taliansko, Belgicko a Holandsko, ale v snahe nájsť výnimočné kúsky pre Vás sme preskúmali aj množstvo iných krajín vrátane Číny a Japonska.

Pre nás je naše záhradníctvo aj záhradou a keď vyberáme rastliny, robíme to tak, aby sme z nich aj sami mali radosť. Hľadáme druhy, ktoré sú netradičné - niektoré naše kúsky sú botanickými raritami.

Prenájom rastlín

Okrem zakúpenia rastlín ponúkame aj možnosť prenajať si od nás rastliny - na kultúrne podujatia, na výstavy, do filmov, či hudobných klipov.

Ak máte záujem o túto službu, či cenovú ponuku, napíšte nám alebo nás navštívte priamo v našej predajni.


Návrhy záhrad

Ak vaša záhrada zatiaľ zíva prázdnotou a vy neviete kde začať, môžeme Vám vypracovať ideovú štúdiu, alebo priamo návrh záhrady. Na návrh získate zľavu, ak si rastliny u nás zakúpite a ešte väčšiu zľavu ak vám záhradu budeme aj realizovať.

Každá záhrada, ktorú robíme je iná. Jedinečná, prispôsobená vkusu majiteľov, odrážajúca ich individuálne potreby. Aj zaneprázdnení ľudia môžu mať bohatú záhradu plnú najrôznejších kvetov, veľkých listnatých stromov, ktorá si nebude vyžadovať hodiny týždenne na jej údržbu. Naši architekti Vám pomôžu navrhnúť záhradu tak, aby vyhovovala Vám a pritom nebola obyčajná, či strohá.

Realizácia záhrad

Ak už máte návrh záhrady, či už od nás alebo iných architektov, je čas na jej realizáciu. Je náročné na čas aj fyzickú energiu vysadiť si záhradu sami - a preto s tým radi pomôžeme.

Do vašich záhrad vieme zabezpečiť aj terénne úpravy, závlahy, pokládky hotových kobercových trávnikov a pod. Máme skúsenosti aj so sadením veľkých stromov, až do výšky desiatich metrov a zvládli sme už aj práce v náročnejších terénoch - vo svahu alebo v menej dostupných zákutiach vašich záhrad.