Údržby záhrad

Údržbám záhrad sme sa začali venovať, aby si záhrady ktoré vysádzame, udržali svoj vzhľad a krásu aj dlho po ich dokončení. Teraz robíme údržby všetkým záhradám, nie len nami sadenými. Vďaka tomu si môžu aj maximálne pracovne vyťažení ľudia užívať
relax v peknej záhrade o ktorú je postarané.

Svoje sily v rámci údržieb záhrad sme spojili s firmou Karpatský záhradník, ktorá sa údržbám venovala ešte skôr ako my. Sme jeden kolektív a spoločnými silami sa staráme o Vaše záhrady.

Súkromné záhrady

Pokiaľ sa chcete viac venovať rodine a práci, než prácam na záhrade - sme tu pre Vás. Starostlivosť o zeleň vie človeku zabrať veľa času a nie každý má z toho radosť. S nami si môžete vychutnať trávenie času v záhrade bez toho, aby ste za tým videli trhanie buriny a strihanie kríkov, ktoré tak dlho odkladáte. Vybrať si môžete jednorazovú údržbu, alebo pravidelnú údržu napr. mesačne, alebo sezónne (jar, leto, jeseň).


Ak máte záujem o túto službu, či cenovú ponuku, napíšte nám a dohodite si obhliadku.

Návrhy záhrad

Ak vaša záhrada zatiaľ zíva prázdnotou a vy neviete kde začať, môžeme Vám vypracovať ideovú štúdiu, alebo priamo návrh záhrady. Na návrh získate zľavu, ak si rastliny u nás zakúpite a ešte väčšiu zľavu ak vám záhradu budeme aj realizovať.

Každá záhrada, ktorú robíme je iná. Jedinečná, prispôsobená vkusu majiteľov, odrážajúca ich individuálne potreby. Aj zaneprázdnení ľudia môžu mať bohatú záhradu plnú najrôznejších kvetov, veľkých listnatých stromov, ktorá si nebude vyžadovať hodiny týždenne na jej údržbu. Naši architekti Vám pomôžu navrhnúť záhradu tak, aby vyhovovala Vám a pritom nebola obyčajná, či strohá.

Realizácia záhrad

Ak už máte návrh záhrady, či už od nás alebo iných architektov, je čas na jej realizáciu. Je náročné na čas aj fyzickú energiu vysadiť si záhradu sami - a preto s tým radi pomôžeme.

Do vašich záhrad vieme zabezpečiť aj terénne úpravy, závlahy, pokládky hotových kobercových trávnikov a pod. Máme skúsenosti aj so sadením veľkých stromov, až do výšky desiatich metrov a zvládli sme už aj práce v náročnejších terénoch - vo svahu alebo v menej dostupných zákutiach vašich záhrad.