Plechový záhradný domček na náradie Hörmann

Chceli by ste do svojej záhrady, na dvor alebo príjazdovú cestu moderný a vkusný domček na náradie?

Domčeky na náradie od spoločnosti Hörmann si môžete vytvoriť podľa vlastných predstáv - kombinujte rôzne štýly, farby, veľkosti a vhodné príslušenstvo pre váš dokonalý domček na náradie a chýbajúci úložný priestor alebo neporiadok už budú minulosťou. Nadčasový dizajn a odolné materiály záhradných domčekov od spoločnosti Hörmann bez problémov zapadnú do každého štýlu.

Prečo si vybrať práve záhradný domček od firmy Hörmann?

Atraktívny vzhľad

Priestranný motív vytvára moderný a priamočiary vzhľad. Nevidíte žiadne skrutky alebo nity, ktoré by narúšali kvalitný dizajn. To všetko zabezpečuje, že z domčeka na náradie sa stane skutočný pútač pozornosti. 

Odolnosť

Domčeky na náradie od spoločnosti Hörmann sú vyrobené z pozinkovaného oceľového plechu. V porovnaní s dreveným domčekom na náradie sú odolnejšie a  oveľa menej náročné na údržbu. Sú odolné voči poveternostným podmienkam a plesniam, a sú zároveň aj nehorľavé. 

Ekológia

Navyše pomáhate životnému prostrediu, pretože naše domčeky na náradie Berry sú 100 % klimaticky neutrálne. Na celkovú výrobu používame ekologický prúd a zvyšné emisie kompenzujeme podporou projektov na ochranu klímy v spolupráci s ClimatePartner.

Záruka

Firma Hörmann je na trhu už takmer 90 rokov, jej produkty ako brány a dvere sú obľúbené po celom svete a sú synonymom kvality. Aj preto vedia poskytnuť až 20-ročnú záruku na tieto záhradné domčeky!

Veľké možnosti výberu

Ttento záhradný domček sa prispôsobí Vám a nie Vašej záhrade a nie vy jemu. Môžete vybrať z troch veľkostí, dvoch štýlov - Classic a Modern, dvoch vyhotovení striech - pultová a sedlová, desiatok farieb a mnohých doplnkov a vylepšení ako sú napríklad aj dvojkrídlové dvere, okná v troch typoch a pod.

Vyberte si doplnky podľa svojich potrieb!

Firma Hörmann si zakladá na detailoch - preto ponúkajú aj pestrú škálu doplnkov, ktorými si môžete svoj domček prispôsobiť. Od rôznych úložných priestorov na náradie, držiakov na bicykle, cez treláž na popínavé rastliny, alebo zavesenie kvetináčov až po zelenú strechu!

V ponuke máme aj záhradné boxy a prístrešky na drevo od firmy Hörmann v rovnakom kovovom prevedení.

 

Chcete cenovú ponuku?

Nakonfigurujeme domček pre Vás

Napíšte nám mail na zahradnictvo@agape.sk alebo nás kontaktujte cez formulár nižšie a my Vám spravíme cenovú ponuku na domček presne podľa Vašich požiadavok.

    This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.